More

  Џина Џиновиќ во најпровокативно издание досега

  spot_img

  Ќерката на Харис и Мелина Џиновиќ, Џина, е многу активна на социјалните мрежи каде често е предмет на коментари поради провокативниот стајлинг и изданија.

  Џина знае како да провоцира, па овој пат на мрежите објави видео во многу интересно парче, поточно бикини.

  Имено, таа се фотографирала во едноделен костим за капење кој повеќе откривал отколку што го покривал нејзиното тело.

  На главата ставила шешир, се снимила во огледало, а костимот за капење имал огромен изрез на стомакот.

  Video Player

  00:00
  00:03

  „Малку претера“, „Ау, какво тело“, „Ова не ти одговара“, „Што ќе кажат мајка ти и татко ти за ова“, се само дел од коментарите.

  Да потсетиме, Харис и Мелина Џиновиќ се разведоа по две децении љубов, а пејачот неодамна откри како нивниот син Кан и ќерката Џина го поднесуваат разводот на родителите.

  ФОТО: Инстаграм

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img