More

  Селена Гомез никогаш попровокативна, ги засени сите

  spot_img

  Во текот на модната недела во Париз, пејачката и актерка Селена Гомез носи впечатливи комбинации, а сега се појави во највпечатливиот стајлинг.

  Сите се вртеле по Селена Гомез која пристигнала на вечера во луксузниот Royal Monceau во Париз. Познатата пејачка и актерка изгледала многу елегантно и смело во црн костум кој го истакнал нејзиното деколте, давајќи софистициран, но и заводлив изглед.

   

  Самоуверена и добро расположена, Селена влегла во хотелот, а сите насобрани ги потсетила на својот непогрешлив вкус за стил. Овој пат облекла корсет со потпис на Марк Џејкобс кој го истакнува деколтето и ја стеснува половината, а го комбинирала со скратено палто и соодветни панталони со висока половина со потпис на Александар Ванг.

   

  ФОТО: Инстаграм

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img