More

    TAG

    Селена Гомез никогаш попровокативна

    Селена Гомез никогаш попровокативна, ги засени сите

    Во текот на модната недела во Париз, пејачката и актерка Селена Гомез носи впечатливи комбинации, а сега се појави во највпечатливиот стајлинг. Сите се вртеле...

    Latest news