More

  Времето денеска наутро ќе биде студено, а преку ден претежно сончево

  spot_img

  Времето денеска наутро ќе биде студено, а преку ден претежно сончево. Ќе дува слаб ветер од северозападен правец.

  Температурата ќедостигне до 17 степени.

  Во Скопје ќе биде сончево и тивко.

  Температурата ќе достигне до 14 степени.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img