More

    TAG

    Гвардиола го одби Нејмар

    Гвардиола го одби Нејмар

    Штом се појави веста дека играчот на Пари Сен Жермен, Нејмар му бил понуден на Манчестер Сити, менаџерот на англискиот клуб Пеп Гвардиола веднаш...

    Latest news