More

  Претрес во Гостивар, пронајдена дрога, приведен дилер

  spot_img

  Полициски службеници на СВР Тетово – Одделение за внатрешни работа Гостивар вчера (14.03.2023) околу 16.15 часот во гостиварската населба „Млаки“, го лишиле од слобода 25-годишниот З.Б., затоа што кај него била пронајдена марихуана.
  Воедно, при претрес во неговиот дом извршен со судска наредба, исто така, била пронајдена и одземена марихуана. По документирање на случајот против него ќе следи соодветен поднесок.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img