More

  Погледнете како големата холивудска ѕвезда Шерон Стоун ја изненади Северина за роденден

  spot_img

  Северина на Инстаграм објави роденденска видео честитка која и ја испрати Шерон Стоун.Пејачката Северина на 21 април наполни 51 година, а голема холивудска ѕвезда и го честиташе роденденот.

  Се работи за Шерон Стоун, а Северина на својот Инстаграм профил објави видео честитка.

  -„Здраво убавице, слушнав дека ти е роденден. Среќен сум што ти посакувам среќен роденден и најдобри желби, особено затоа што знам дека правиш многу добри работи за многу луѓе, и затоа што твојата работа е толку убава, и затоа што многу си мила, и затоа што се дружиш со мојата другарка Орнела.Се надевам дека убаво ќе го прославиш роденденот и дека некогаш ќе се видиме лично“, и рекла Шерон во видеото, а Северина не можела да се опорави. од возбудата.

  Се работи за Шерон Стоун, а Северина на својот Инстаграм профил објави видео честитка.

  „Здраво душо, слушнав дека ти е роденден. Среќен сум што ви посакувам среќен роденден и најдобри желби, особено затоа што знам дека правите многу добра работа за многу луѓе, и затоа што вашата работа е многу забавна, и затоа што сте многу убави и затоа што се дружите со мојата пријателка Орнела.Се надевам дека наскоро ќе го прославите роденденот и ќе се видиме лично“, изјави Шерон во видеото, а Северина не можеше да се опорави. од возбуда.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img