More

  TAG

  северина

  Не можеше да не се забележи раскошното деколте на Севкин, а ова е фустанот во кој таа покажа дека нејзините години навистина не можат...

  Северина го разголи своето бујно деколте во проѕирен фустан само од реси, никој немаше да и даде 51 година на згодната пејачка. Нашата пејачка Северина...

  Погледнете како големата холивудска ѕвезда Шерон Стоун ја изненади Северина за роденден

  Северина на Инстаграм објави роденденска видео честитка која и ја испрати Шерон Стоун.Пејачката Северина на 21 април наполни 51 година, а голема холивудска ѕвезда...

  Северина го слави својот 51 роденден! Погледнете колку се промени од почетокот на кариерата, извадивме фотографии од архивата!

  Северина наполни 51 година, а ние се потсетивме на нејзините слики кои често ги менуваше во текот на нејзината успешна музичка кариера. Северина го слави...

  ПР-от на Северина опиша што се случило во конфликтот меѓу пејачката и нејзината сестра

  ПР-от на Северина, Давор Гргин, објасни како поминал полицискиот распит, но најави и дополнителни дејствија поврзани со нејзината сестра Маријана Поповиќ. За деталите проговори...

  Северина ги изненади познатите колешки со посета која не ја очекуваа, објавија фотографии: „Една и единствена Сева!“

  Северина ја изненади актерската екипа на претставата „Да бев птица“ во театарот „Видра“, а многумина објавија заеднички фотографии со неа. Претставата на режисерката Арија Ризвиќ...

  Северина: Гламурозни сандали кои одлично одат со убаво одело – совршено

  Ценетиот сликар, скулптор и графичар Димитрија Поповиќ ја претстави својата книга „Сликарство и омраза“ во галеријата „Кловиќеви двори“ во Загреб. Меѓу гостите беше и...

  Северина: Не смеев да настапам во Брчко во тренерка во боите на Украина

  Популарната хрватска пејачка Северина во вторникот настапи во Брчко на Трг младих и пред публиката се појави во тренерка што предизвика низа реакции, а...

  Latest news