More

    TAG

    Шерон Стоун

    Погледнете како големата холивудска ѕвезда Шерон Стоун ја изненади Северина за роденден

    Северина на Инстаграм објави роденденска видео честитка која и ја испрати Шерон Стоун.Пејачката Северина на 21 април наполни 51 година, а голема холивудска ѕвезда...

    Latest news