More

  Принцот Вилијам беше фатен на камера како ја коментира сопругата Кејт, кралските фанови се настрана: „Се надевам дека ќе го види ова!“

  spot_img

  Принцот Вилијам на последното официјално излегување со обожавателите го коментираше изгледот на неговата сопруга Кејт Мидлтон.

  Принцот и принцезата од Велс, Вилијам и Кејт при официјалната посета на Бирмингем ја воодушевија јавноста со опуштеноста и дружељубивоста, а престолонаследникот со една изјава целосно ги разбрани кралските фанови.

  НИВНИТЕ ПЛАНОВИ СЕ ПОЗНАТИ
  Се појавија нови детали од врската на Хари и Вилијам, тие ќе се сретнат за прв пат по сериозните обвинувања, но…
  Додека ги поздравувале насобраните обожаватели, некој му довикал на Вилијам: “Колку убаво е облечена жена ти! Убава!”, на што тој одговорил: “Таа секогаш изгледа маѓепсно!”

  Романтичната изјава на принцот стана вирална и предизвика лавина коментари на социјалните мрежи.

  „Ова е човек кој навистина ја сака својата сопруга“, „Тие се убав пар и секогаш изгледаат убаво“, „Се надевам дека принцезата Кетрин ќе го види ова и ќе го зачува видеото“, „Тој сигурно и го кажува ова секој ден“, Твитер Корисниците го коментираа видеото кое можете да го погледнете ТУКА.

  Во последното излегување Вилијам и Кејт ги воодушевија фановите со еден потег кој претходно го избегнуваа, а тоа е позирање за селфи.

  Вилијам еднаш дури се пошегува дека е алергичен на селфи, но во последните години тие станаа вообичаени за членовите на кралското семејство.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img