More

  Ирина Шајк се појавува во нова кампања за брендот на Бијонсе Ајви Парк

  spot_img

  Популарната манекенка Ирина Шајк изгледа прекрасно во неонски розови костими за капење и сино боди од латекс од новата колекција на Бијонсе за Ајви Парк. Таа се појави во рекламната кампања за линијата Ivy Park во Ivy Park x Adidas.

  Ирина Шајк е главната ѕвезда во новата кампања за Ivy Park на Бијонсе во Ivy Park x Adidas. Убавата 36-годишна поранешна асистентка на Бредли Купер на една од фотографиите за колекцијата носи тесно тиркизно моделско боди од латекс. Својот изглед го комплетираше со влажни трепки, дизајн на фустан без прерамки, високи потпетици и секси тркалезни обетки. Од друга, поатлетски модел е облечен во неонски розови бикини со розова јакна. На оваа фотографија таа носи и очила за сонце во стилот на Матрикс и чевли со високи потпетици, кои го комплетираат прекрасниот изглед на колекцијата Ivy Park x Adidas.

  Кариерата на Ирина никогаш не била ништо помалку од гламурозна, но сепак е на сè поостро искачување, откако се раздели од 47-годишниот оскаровец Бредли Купер во летото 2019 година. Двојката беше заедно четири години, во март 2017 година ја добија сега 5-годишната ќерка Лео. Ирина и Бредли продолжуваат да го делат старателството над малото девојче, откако таа раскина по големиот успех на Бредли со Лејди Гага во филмот Zvezda je rojana.

  Ирина ја поврзуваа со Канје Вест, а Бредли ги избегнуваше гласините дека е во романтична врска со Гаго. Поранешниот пар изгледаше многу пријателски на настанот Мет Гала, со Бредли целиот насмеан и облечен во супермоделот со руско потекло за групна фотографија со Ники Минаж и главниот креативен директор на Бурбери, Рикардо Тиши.

  Надежта дека неверојатно убавата двојка повторно ќе се спои не доведе до ништо сериозно, а извор близок на парот во декември изјави за HollywoodLife дека тоа едноставно нема да се случи. Бредли и Ирина повеќе нема да бидат заедно“, изјави нивниот познаник. „Тие често се собираат заради нивната ќерка, а тоа поглавје е завршено и двајцата ја продолжија својата романтична врска на друго место. Кои се заедно, кои се блиски пријатели и родители“.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img