More

    TAG

    Ирина Шајк се појавува во нова кампања за брендот на Бијонсе Ајви Парк

    Ирина Шајк се појавува во нова кампања за брендот на Бијонсе Ајви Парк

    Популарната манекенка Ирина Шајк изгледа прекрасно во неонски розови костими за капење и сино боди од латекс од новата колекција на Бијонсе за Ајви...

    Latest news