More

  Времето ќе биде променливо облачно и студено со повремени врнежи од снег

  spot_img

  Времето сќе биде променливо облачно и студено со повремени врнежи од снег, особено претпладне. Ќе дува умерен ветер од северен правец.

  Минималната температура ќе биде во интервал од -8 до -1, а максималната ќе достигне од -2 до 6 степени.
  Во Скопје, променливо облачно и студено со повремени врнежи од снег, особено претпладне. Ќе дува умерен ветер од северен правец.

  Минималната температура ќе се спушти до -2, а максималната ќе достигне до 3 степени.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img