More

  Времето денеска ќе биде променливо облачно, попладне со локални врнежи од слаб снег

  spot_img

  Времето денеска ќе биде променливо облачно, попладне со локални врнежи од слаб снег. Ќе дува умерен, повремено засилен ветер од северен правец.

  Минималните температури ќе се движат во интервал од -6 степени до 0, а максималните од -1 до 9 степени.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img