More

  Сончево со мала до умерена локална облачност

  spot_img

  Сончево со мала до умерена локална облачност. Ќе дува умерен, а наместа долж Повардарието повремено засилен ветер од јужен правец.

  Температурата ќе достигне до 18 степени.

  Во Скопје сончево со мала до умерена облачност и со слаб до умерен ветер од југоисточен правец. Температурата  ќе достигне до 16 степени

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img