More

  Сензационален беше бакнежот што Тејлор Свифт и го даде на партнерот по победата

  spot_img

  Камерите снимија романтична сцена помеѓу една од најпопуларните пејачки Тејлор Свифт и нејзиниот партнер и фудбалер Тревис Келче на американскиот фудбалски стадион во неделата.

  Романсата меѓу една од најпопуларните пејачки во светот Тејлор Свифт и американскиот фудбалер Тревис Келче трае веќе неколку месеци.

  Вчера, сепак, ја воодушевија јавноста со страстен бакнеж на фудбалскиот стадион M&T Bank, кој следеше по величествената победа на НФЛ фудбалскиот тим Канзас Сити Чифс, за кој настапува Келце. Победата ги однесе во Супербоул. Ова е четврти ранкинг за клубот во последните пет сезони.

  Келче ја прегрна девојката на теренот веднаш по држењето на трофејот. Сцената на средбата на теренот беше многу емотивна, а тоа го покажуваат и фотографиите кои го воодушевија интернетот.

  Прегратката и кратката размена на зборови меѓу парот беше проследена со бакнеж, кој Свифт првично се обиде да го сокрие од камерата, но не можеше. Во кратките моменти на славењето на победата на својот партнер, Свифт пушти неколку солзи. Еуфорија го обзеде и Келце.

  Се надевам дека ќе трае“, напишал еден од корисниците под фотографиите на социјалната мрежа Х. „Оваа сцена е мојот нов антидепресив“, рекол друг обожавател на пејачката.

  На почетокот на февруари, Свифт ќе ита во Јапонија, каде што ја очекуваат четири концерти како дел од турнејата Ерас. Јавноста очекува таа на 11 јануари, ден по концертите, да присуствува на најголемиот настан на американскиот фудбал, каде по вчерашната победа ќе игра и клубот на Келчеја.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img