More

  Многу студено време со сончеви периоди

  spot_img

  Времето денеска ќе биде сончево со мала облачност. Ќе дува слаб ветер претежно од источен правец.Температурата ќе достигне до 7 степени.

  Во Скопје времето ќе биде сончево и студено со мала облачност. Ќе дува слаб ветер претежно од североисточен правец.Температурата ќе достигне до 3 степени.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img