More

  Вучиќ и Орбан бираа и меѓу море и планина

  spot_img

  Претседателите на Србија и на Унгарија, Александар Вучиќ и Виктор Орбан по официјалнит дел на вчерашната средба на која заклучија дека односите меѓу двете земји и народи се на највисоко ниво, се појавија на социјалната мрежа ТикТок и одговараа на неколку прашња кои не се поврзани со политика.

  Вучиќ и Орбан трбаше да бираат меѓу ќебапи и гулаш, меѓу море и планина, меѓу Црвена Звезда и Ференцварош.

   

   

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img