More

  Во Лос Анџелес застрелани се 3 лица

  spot_img

  Три лица синоќа биле застрелани пред барот во Лос Анџелес во кој настапувал Џастин Бибер, јавуваат странските медиуми.

  Престрелката избила по настапот, а според полицискиот извештај 3 лица биле застрелани, а 1 лице е повредено. Сите повредени се згрижени во болница и нивната состојба е стабилна, а напаѓачот се уште е во бегство.

  Според полицијата испукани се вкупно 10 куршуми.

  Џастин Бибер и неговата сопруга Хејли Бибер се видени како брзаат да го напуштат барот по пукањето.

   

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img