More

    TAG

    Во Лос Анџелес застрелани се 3 лица

    Во Лос Анџелес застрелани се 3 лица

    Три лица синоќа биле застрелани пред барот во Лос Анџелес во кој настапувал Џастин Бибер, јавуваат странските медиуми. Престрелката избила по настапот, а според полицискиот...

    Latest news