More

    TAG

    Слаб земјотрес во Дебарско

    Слаб земјотрес во Дебарско

    Земјотрес со Рихтерова локална магнитуда 3.1 и интензитет од три степени според Европската макросеизмичка скала бил почувствуван ноќеска од населението во Ресен, Дебар и...

    Latest news