More

    TAG

    починаа 25 лица

    1.722 нови случаи на ковид-19, починаа 25 лица

    Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа направени се 4.939 тестови, а регистрирани се 1.722 нови случаи на ковид-19: Скопје – 1.011,...

    Latest news