More

    TAG

    Нетанјаху најави итна акција

    Нетанјаху најави итна акција

    Кусо време откако израелскиот Кнесет го одобри законот за непријателски медиуми, израелскиот премиер Бенјамин Нетанјаху нагласи дека ќе преземе „итна акција“ за да го...

    Latest news