More

    TAG

    му плаќаат вистинско богатство!

    Роналдо на суд триумфираше против Јувентус, му плаќаат вистинско богатство!

    Кристијано Роналдо ја доби правната битка против Јувентус поради спорот околу платата. Старата дама ќе треба да му плати на Португалецот околу десет милиони...

    Latest news