More

    TAG

    Кинескиот министер бесен мавташе со прст пред камери поради посетата на Пелоси!

    Кинескиот министер бесен мавташе со прст пред камери поради посетата на Пелоси!

    Се појави видео од кинескиот министер за надворешни работи Ванг Ји, чија вознемирувачка реакција ја пренесоа кинеските државни медиуми. Кинескиот министер за надворешни работи ја...

    Latest news