More

    TAG

    Дончиќ ја завери победата на Далас па го „пецна“ Владе Дивац

    Дончиќ ја завери победата на Далас па го „пецна“ Владе Дивац

    Лука Дончиќ беше еден од најзаслужните за победата на Далас на гостувањето кај Сакраменто, а својот одличен настап и позитивниот резултат го искористи за...

    Latest news