More

    TAG

    Ахмети порача дека утре е историски ден

    Ахмети порача дека утре е историски ден

    Лидерот на ДУИ Али Ахмети преку видеообраќање на Фејсбук истакна дека утре, денот кога треба да биде избрана техничката влада предводена од Талат Џафери...

    Latest news