More

  Стилски женски кожни јакни

  spot_img

  Кожна јакна е вистинска жена мора да има, која никогаш нема да излезе од мода. Ајде да ги разгледаме најдобрите дизајнирани креации од новите колекции.

  Женски крзнени кожени јакни

  Таквите скапи материјали, како кожа и крзно, не се добро комбинирани, туку даваат слика за величина и извонредност. Денес на врвот на популарноста, опремени модели со огромна јака. Изгледа многу убаво, со крзно, со држач, што ги покрива рамењата. Оригиналните јакни со асиметрични патенти и понатаму се во тренд.

  Неверојатно луксузни крзнени кожни јакни беа демонстрирани од брендовите како Белстаф, Т од Александар Ванг, Гај Ларош и Џил Сандер Морнарицата.

  Женски кратки кожени јакни

  Скратени модели на кожни јакни, можеби, најмногу сакани меѓу фер сексот. Особено неопходно е да се забележат стилски косухи кои во оваа сезона се извршуваат во апсолутно различни бои. Ако претходните сезони беа исполнети со кафени и беж-нијанси, тогаш денес се вистински зелени, сини и црвени тонови.

  Кратките кожени јакни изгледаат одлично со тесни панталони , фармерки, чизми за глуждот и чизми. Интересни модели на јакни се во потрага по Ели Тахари, Бурбери и Боттега Венета.

  Модни женски кожни јакни

  Женска кожна јакна со качулка се смета за најдобра заштита од непредвидливи временски услови. Во оф-сезона, кога не сакате да носите шапка, тоа е капакот што ќе ве спаси од силен ветер или ненадеен дожд. Таквите модели обично се прават во спортски стил, но понекогаш има и класични опции.

  Хит на сезоната е издолжена женски кожени јакни со кратки ракави. Тие се совршено комбинирани со фустани и кратки здолништа.

  Сега на продажба можете да најдете шик и убави кожни јакни, можете да одлучите само за стилот и стилот. Успешни превземања!

  Извор:  mk.unistica.com

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img