More

  Сончево и топло време со максимална температура до 23 степени

  spot_img

  Времето денеска ќе биде сончево и релативно топло со мала локална облачност и слаб до умерен ветер од северозападен правец.Максималната температура ќе биде во интервал од 16 до 23 степени.Во Скопје и околината ќе биде сончево и релативно топло со слаб ветер од северен правец.Максималната температура ќе достигне до 19 степени.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img