More

  Скали од серијата „The X-Files“ на црвениот тепих покажа дека изгледа подобро од пред 30 години

  spot_img

  Актерката Џилијан Андерсон изгледа прекрасно во црн фустан со корсет додека го слави финалето на The Crown

  Џилијан Андерсон, ѕвездата на серијата X-Files, изгледаше неверојатно кога се најде на црвениот тепих за последните епизоди на The Crown.

  Актерката (55), која ја игра премиерката Маргарет Тачер во серијата на Нетфликс, носеше црн фустан со корсет.

  Само неколку дена пред овој настан, Џилијан се појави во Royal Albert Hall за Британските модни награди во црвен кадифен фустан во кој исто така изгледаше беспрекорно. Многумина на социјалните мрежи коментираа дека актерката изгледа подобро од пред 30 години.

  Таа изгледаше исто толку добро пред последниот сет на епизоди на The Crown кој пристигнува на Нетфликс овој месец. Актерите и другите ѕвезди се собраа на раскошен настан на кој се прослави крајот на серијата.

  Првиот дел од шестата и последна серија на Круната се емитуваше на 16 ноември и следеше по осумте недели до трагичната смрт на принцезата Дијана.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img