More

  Шмекерскиот потег на Пирс Броснан ја насмеа и жена му

  spot_img

  Пирс Броснан е еден од најдобрите актери на сите времиња, но тој е и најдобриот сопруг. Тоа го потврди и со својот најнов гест.

   

  Сопругата на актерот, Кели Броснан, го прослави својот 60-ти роденден, а од својата сакан на подарок доби букет цвеќе.

   

  Пирс, за секој година на нејзиниот живот, избрал по една роза, а кога Кели го видела подарокот од него – само слатко се насмевнала. Потоа следел бакнеж за грижливиот сопруг, но и фотографија за Инстаграм.

  „Шеесет рози за мојата девојка со кафеави очи – на нејзиниот 60-ти роденден. Засекогаш сум среќен и благословен што седев таму кога едно утро прошета зад аголот во Кабо Сан Лукас“, напиша Пирс на фотографијата.

   

   

  ФОТО: Инстаграм

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img