More

  Шерон Стоун на 65 години покажа совршено тело во минијатурно бикини

  spot_img

  Холивудската актерка Шерон Стоун го „запали“ интернетот откако објави фотографија во бикини и напиша:

  „Подготвена за лето.“

  Шерон Стоун неодамна наполни 65 години, но тоа не ја спречува да ги следи трендовите на социјалните мрежи.

  Актерката, позната по својата сексапилност, изгледа одлучи да покаже дека и на 65 години не заостанува зад многу помладите дами кои споделуваат свои фотографии во костими за капење.

  Шерон донекаде ги изненади следбениците на Инстаграм со објавување на селфи, кое го направи во огледало во провокативна поза, облечена само во бикини со зелен тигрест дезен. Актерката изгледа фантастично…

   

   

  Нејзината објава е преплавена со коментари, а актерката се уште е вистинска секс-бомба во седмата деценија и сето тоа без пластични операции.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img