More

    TAG

    Шерон Стоун на 65 години покажа совршено тело во минијатурно бикини

    Шерон Стоун на 65 години покажа совршено тело во минијатурно бикини

    Холивудската актерка Шерон Стоун го „запали“ интернетот откако објави фотографија во бикини и напиша: „Подготвена за лето.“ Шерон Стоун неодамна наполни 65 години, но тоа не...

    Latest news