More

  Објавата на убавата актерка Гал Гадот на Инстаграм открива дека таа и нејзиниот партнер продуцентот Јарон Варсанo, го добиле четвртото дете

  spot_img

  Објавата на убавата актерка Гал Гадот на Инстаграм открива дека таа и нејзиниот партнер продуцентот Јарон Варсанo, го добиле четвртото дете.

  38-годишната актерка објави фотографија од породилното одделение, со што потврди дека во нејзиното семејство се приклучила уште една девојка.

  „Моја слатка девојка, добредојде. Бременоста не беше лесна, но ја издржавме. Ти внесe толку многу светлина во нашите животи, исполнувајќи го твоето име, Ори, што на хебрејски значи „моја светлина“. Нашите срца се полни со благодарност“, напиша таа, откривајќи го името што му го дале на малото девојче.

  Ѕвездата е веќе мајка на три девојчиња: најмладата, двегодишната Даниела, шестгодишната Маја и 12-годишната Алма.

  Гал Гадот ја чуваше четвртата бременост во тајност.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img