More

  Неидентификувана жена е пронајдена во четвртокот попладне на плажата Полихроно во општина Касандра, Халкидики

  spot_img

  Неидентификувана жена е пронајдена во четвртокот попладне на плажата Полихроно во општина Касандра, Халкидики. Жената била пронајдена без свест, и за кратко време била преземена со возило на брза помош и пренесена во Здравствениот дом Касандра на Халкидики.

  Телото ќе биде пренесено во Солун на обдукција, додека прелиминарната истрага ја врши Второто обвинителство на Неа Муданија на Централната пристаниште во Солун, пишуваат грчките медиуми.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img