More

  Латино заводникот го објави првите семејни фотографии од болницата

  spot_img

  Познатиот пејач Малума се реализираше во најубавата улога во својот живот.

  Колумбискиот пејач стана татко, а оваа прекрасна вест ја сподели со светот преку Инстаграм.

  „На 9 март во 8:23 часот се роди љубовта на нашите животи Парис Лондоно Гомез. Ви благодарам на сите за честитките и убавите желби“, напиша Малума, а потоа и се обрати на својата поубава половина која му подари ќерка.

   

  „Љубов, ти благодарам што ми го исполни најголемиот сон да бидам татко, никогаш нема да го заборавам тој момент“, ѝ порача пејачот на својата партнерка.

  Во објавата можеме да ги видиме нивните први семејни моменти, како и првите фотографии од малата Парис.

   

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img