More

    TAG

    Латино заводникот го објави првите семејни фотографии од болницата

    Латино заводникот го објави првите семејни фотографии од болницата

    Познатиот пејач Малума се реализираше во најубавата улога во својот живот. Колумбискиот пејач стана татко, а оваа прекрасна вест ја сподели со светот преку Инстаграм. „На...

    Latest news