More

  Кристина со објавата сите ги загрижи, па се огласи од болничкиот кревет

  spot_img

  Помладата сестра на новосадската пејачка Наташа Беквалац, познатата модна дизајнерка и голема поддршка и нејзина соработичка Кристина Беквалац, која неодамна и јавно кажа што навистина мисли за неа, е многу активна на социјалните мрежи каде често споделува содржини од нејзиното секојдневие.

  Кристина сега објави кратко видео во кое покажа прекрасни цвеќиња, но и порака која ги збуни нејзините обожаватели.

  „Цвеќе добивам пред операција. Багодарам“, напишала Кристина.


  Бидејќи со ова видео ги загрижила своите многубројни следбеници, Кристина Беквалец повторно се огласила и открила за што се работи.

  „Луѓе, не грижете се. Операцијата е естетска и сè е во ред“, напиша таа.

  Кристина и Наташа често летуваат заедно, а нивните предизвикувачки фотографии од плажа привлекуваат големо внимание на социјалните мрежи. Новосадската „Барбика“, како што ја нарекуваат Наташа, има уште една сестра Драгана, која е најстара и е многу успешна во својот приватен бизнис.

  ФОТО: Инстаграм

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img