More

  Исчезна 14 годишно девојче

  spot_img

  Исчезна 14 годишно девојче. Според информациите кои се споделуваат на социјалните мрежи, се работи за девојче по име Ринеса кое од четврток не е вратено дома.

  „За било каква информација јавете се на: 070 891 246 и 071 374 091, или пријавете во полиција“, стои во објавите на социјалните мрежи.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img