More

  Гудељ ѝ приреди големо изненадување на својата сакана за втората годишнина

  spot_img

  Ќерката на Цеца Ражнатовиќ, Анастасија беше изненадена од сопругот Немања Гудељ за втората годишнина од нивната љубов, а се пофали на Инстаграм.

  Колку била воодушевена од гестот на нејзиниот сопруг, нејзината објава на Инстаграм доволно говори.

  Имено, фудбалерот во рацете држел црвени балони во облик на срце, а на најголемиот пишувало „Среќни две години“.

  Имено, Немања нивниот луксузен дом во Севиља го украсил со балони на кои на англиски пишувало „Среќни две години“.

  Во текота на нивната љубов тиа поминаа многу. Многу поубави и помалку тажни моменти, па на овој датум имаат посебна причина за славење.

  – Две среќни години! Среќна годишнина Бубишка! Ти благодарам што си најдобрата жена на светот – и порачал Немања на Анастасија, а на фотографијата го гледаме како ја бакнува во чело.

  – Мојот сопруг е најдобар на светот! Те сакам – одговорила Анастасија со знакот на бесконечност.

  Да потсетиме, Гудељ пред неколку дена и приреди изненадување на сопругата кога ја изнесе на романтична вечера каде ја украси масата со ливчиња од роза.

   

   

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img