More

  (ГАЛЕРИЈА) Плажа „Кадмо“ ,приказната за совршен одмор во Охрид продолжува

  spot_img

  Плажата „Кадмо“ лоцирана на најубавиот дел од охридската ривиера ,покрај рекреативната патека Студенчишта-Горица, со готдост ве информираме дека истата повторно е отворена за посетителите и за оние со наистанчен вкус.

  Целокупниот простор на плажата „Кадмо е уреден до совршенство и подготвен да ги прими сите посетители,кој сакаат да уживаат во добра пијалок ,совршена услуга и прекрасен поглед кон убавините на  Охридското Езеро.

  За да ви биде престојот на плажата „Кадмо“пријатен ,ќе се погрижи љубезниот персонал,кој со насмевка ќе ви понуди богата лепеза на освежителни пијалоци и коктели.За посетата на плажата „Кадмо“ да вибиде попријатна ќе се погрижат позанати естрадни уметници од балканот ,кој ќе бидат дел од забавната понуда за сите генерации на плажа „Кадмо“.

  Уживајте во летните убавини на плажа „Кадмо“,направетего летото да биде совршена приказка за Вас и вашите најблиски, бидете дел од најдоброто во Охрид – плажа „Кадмо“

   

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img