More

  Дарко Лазиќ шокираше со признанието за интимните односи!

  spot_img

  Српскиот фолкер Дарко Лазиќ, познат по своите провокативни изјави, неодамна го привлече вниманието на јавноста со својот отворен разговор за неговиот приватен живот. Пејачот не се двоумеше да зборува за своите преференции и навики кога е во прашање неговиот љубовен живот.

  Лазиќ не криеше дека водењето љубов му е многу важно и призна дека често го практикува. Оваа отвореност предизвика различни реакции кај публиката, но пејачот не покажа знаци на двоумење кога станува збор за споделување детали од неговиот приватен живот.

  – Имам секс три пати на ден – истакна тогаш Лазиќ.

  – Сакам перверзии, само она што е во нормални граници. Купив во продавница со „играчки за возрасни“ и лулашка што виси од таванот – рекол тогаш Дарко, пишува српски „Курир“.

  – Уште не сме направиле тест за бременост, допрва треба да одиме да го направиме, па дури за некој ден кога ќе одиме ќе знаеме дали Каќа е бремена или не. Кога ќе дознаеме, ќе ве известиме – рекол Лазиќ во таа прилика за „Блиц“.

  – Како што изјави Дарко, не знаеме, бидејќи не направив тест за бременост, но кога ќе дознаеме, со задоволство ќе ја споделиме среќната вест – напишала Каќа на својата приказна на Инстаграм, а потоа додала:

  – Дарко не даде ниедна друга изјава, ниту е вистина дека ја потврди мојата бременост – додала таа на социјалната мрежа Инстаграм.

  Да потсетиме, Дарко Лазиќ и Катарина го изговорија судбоносното „да“ во август минатата година, а свадбената прослава се одржа во родниот Брестач на пејачката.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img