More

  Пејачката Тејлор Свифт ги распродава концертите ширум светот во рамки на нејзината турнеја „Ерас“, а сега ја посети и Португалија

  spot_img

  Пејачката Тејлор Свифт ги распродава концертите ширум светот во рамки на нејзината турнеја „Ерас“, а сега ја посети и Португалија.

  Таа настапи на „Стадионот на светлината“, а потоа со еден гест ги воодушеви сите присутни.

  Имено, на едно лице од публиката му се слошило, а Тејлор повика некого да помогне на португалски.

  – Помогнете, ве молам – рече пејачката, а потоа продолжи да пее.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img