More

  Дали би имале ваква чанта?

  spot_img

  Пејачката Камила Кабело на овогодинешната Мет Гала дојде со многу необичен додаток. Наместо класична чанта, таа држеше голема коцка мраз со црна роза во средината.

  Поранешната членка на Fifth Harmony, Камила Кабело, која веќе неколку години има успешна соло кариера, донесе многу посебен моден додаток на овогодинешната Мет Гала.

  За надополнување на нејзиниот сребрен фустан, таа имаше голема коцка мраз во рацете, со црна роза во неа. Иновативниот додаток убаво се вклопи во овогодинешната тема, Градината на времето. Се разбира, таква чанта донесе и свои проблеми. Требаше да има и рачка, но се скрши токму пред пејачката да стапне на гламурозниот тепих. Така морала да ја држи торбата во рака, додека мразот почнал да се топи. Ова на пејачката не и пречело премногу, бидејќи понекогаш мора да се трпи модата. Дури и ако некоја мода сака да го повтори потегот на пејачката, таа веќе треба да го прифати фактот дека ова е навистина само привремена чанта и дека ќе се стопи до крајот на забавата.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img