More

  Чаршијата наголемо зборува за избраничката, еве што вели пејачот

  spot_img

  Во српските медиуми денеска одекна веста дека пејачот Харис Џиновиќ по разводот со Мелина и сите скандали, си пронашол нова љубов.

  Како што е наведено, станува збор за 15 години помлада, успешна деловна жена. Харис сега се огласи за овие наводи.

  – Од каде тие знаат дали сум нашол 15 години помлада, или сто години помлада… Прво, не сум со девојка, би сакал да сум, но не сум, според тоа… Но, ќе бидам – ​​рекол Харис за „Уна“, па додал:

  – Тоа повеќе не е штета, штета е кога си во брак. Мислам дека во животот треба да бидеш коректен, да бидеш искрен, чесен и сè ќе биде во ред. Немам девојка, би сакала, но немам.

  Да потсетиме, Мелина и Харис Џиновиќ се разведоа по 22 години заеднички живот во кој добија две деца, синот Кан и ќерката Џина. Во бракот изградиле луксузен имот во Сењак, каде пејачот по разводот останал со децата, додека Мелина се преселила во стан.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img