More

  Аница го покажа телото во минијатурно бикини

  spot_img

  Актерката Аница Лазиќ (32) која е во врска со 39 години постариот актер Лазар Ристовски (71), не престанува да ја интригира јавноста. Нивната врска со разлика во години од речиси четири децении продолжува да привлекува внимание, а неодамнешните фотографии кои Аница ги сподели на социјалните мрежи само го подгреаја интересот на јавноста.

  Младата актерка е многу активна на социјалните мрежи каде можеме да видиме фотографии од различни патувања. Она што го привлече вниманието на сите е нејзината природна убавина и виткото тело. Аница често позира во бикини изданија покажувајќи го секој дел од телото, па нема сомнеж дека со својата убавина го маѓепсала Ристовски.

  Аница објави серија фотографии наречена „Јунски дневник“ на која може да се види како ужива во патувањето со авион, лежењето покрај базен во минијатурен кафеав костим за капење, како и јадењето морска храна. Она што на сите им го привлече вниманието е и насмевката на нејзиното лице, па се чини дека ужива во врската со Ристовски.

  Нејзините следбеници беа воодушевени од нејзиниот изглед, истакнувајќи дека таа е една од најубавите и најприродни актерки на српската сцена.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img