More

  Времето денеска ќе биде сончево и топло со мала до умерена облачност

  spot_img

  Времето денеска ќе биде сончево и топло со мала до умерена облачност. Ќе дува слабо ветер од јужен правец.

  Минималната температурата ќе се движи од 6 до 14 степени, а дневната ќе достигне до 28 степени.

  Во Скопје сончево и топло со мала до умерена облачност и со слаб јужен ветер. Температурата ќе достигне до 25 степени.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img