More

  Убавата Брена му испрати порака на Ибрахимовиќ откако тој се појави на Санремо со нејзината песна

  spot_img

  Фудбалерот Златан Ибрахимовиќ се појави пред публиката на музичкиот фестивал Санремо под звуците на песната на Лепа Брена „Луда за тобом“.

  Ова привлече големо внимание, а сега за тоа проговори и Брена.

  Таа на Инстаграм сподели видео од излегувањето на Златан на сцената со нејзината песна и напиша: „Маестро“.

  Потсетуваме, Ибрахимовиќ минатата година на Санремо се појави со песната на Нада Топчагиќ „Утро е“, што беше голема чест за пејачката, а подоцна Златан и се јави на Нада на неговиот роденден.

  Instagram

   

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img