More

    TAG

    За Палчо ќе има посебни безбедносни протоколи

    За Палчо ќе има посебни безбедносни протоколи

    Љупчо Палевски Палчо, главниот осомничен за убиството на девојчето Вања Ѓорчевска и на фризерот Панче Жежовски, доцна вечерва беше транспортиран од Скопскиот аеродром директно...

    Latest news