More

    TAG

    Вучиќ проговори за Косово: Најтешките 7 дена во последните 15 години

    Вучиќ проговори за Косово: Најтешките 7 дена во последните 15 години

    Претседателот на Србија, Александар Вучиќ, утрово преку својот Инстаграм профил се огласи дека е започната општа кампања против Србија. „Седумте најтешки денови во последните 15...

    Latest news